Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Další recenze na ArduCam s autofocus režimemTiskPřed nedávnem jsem napsal vlastní recenzi na modul kamery ArduCam s autofocusem s čipm IMX519 s rozlišením až 16Mpx.
Modul kamery pro Raspberry Pi se dostal do ruky i Jakubu Čížkovi ze zive.cz a ten také sepsal pár vět o tom, jak se kamera používá a jaké s ní má vlastně zkušenosti.
Článek najdete na https://www.zive.cz/clanky/arducam-autofocus-camera-je-nelepsi-fotak-pro-raspberry-pi-ma-16-megapixelu-a-konecne-automaticke-ostreni/sc-3-a-215134/default.aspx

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,664,426 návštěv