Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Bastlíři, v tomto roce můžete navštívit ještě tři festivaly kutilů Maker Faire - Liberec, Brno a OlomoucTiskMaker Faire v Praze navštívilo okolo 9000 lidí za dva dny. Byly to úžasné dva dny, jak pro návštěvníky, tak i pro vystavující. Do konce roku zbývají ještě tři Maker Faire. Dva menší - v Liberci a Olomouci, jeden opět patří mezi ty velké - ten v Brně.

Prvním Maker Faire je ten v Liberci - 24. září v Pluhárně. Těšit se můžete na 30 instalací a workshopů.
https://makerfaire.cz/mladaboleslav/
Dalším je Maker Faire je ten v Brně - ten je dvoudenní a bude probíhat 22. a 23. října. Vidět můžete přes sto makerů a najdete je na BVV v Pavilonu A. Chcete vystavovat? Přihlašte se do 10. října.
https://makerfaire.cz/brno/
Posledním Maker Fairem v tomto roce je Olomouc. 12. listopadu v Pevnosti Poznání + Přírodovědecká fakulta UP. I zde uvidíte přes 30 vystavujících. Chcete vystavovat? Přihlašte se do 12. října.
https://makerfaire.cz/olomouc/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,410 návštěv