Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Robogames - robosumo, sledovaní čáry a další soutěže. Pátý ročník na půdě Fakulta aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.TiskRobogames je soutěžní akce, kterou pořádá Fakulta aplikované informatiky Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně od roku 2017.

Soutěž probíhá na půdě Fakultě aplikované informatiky.

Pátý ročník proběhne ve středu 1. února 2023.

Soutěž je určena pro studenty středních a vysokých škol, žáky základních škol, členy robotických kroužků i jinak neorganizovaným nadšencům z řad široké veřejnosti

Účast v soutěži je bezplatná a pro vítěze jsou připraveny věcné ceny od našich sponzorů.
Soutěžíme se ve čtyřech disciplínách:
- Robosumo,
- Mini robosumo,
- Sledování čáry,
- Robot uklízeč


https://robogames.utb.cz/

Díky za tip, Roman Hošek.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,658,949 návštěv