Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

STM32F469I-DISCOTisk

O této novince z dílny STMicroelectronics jsem už psali. Nyní však máme tuto novinku k dispozici i my.
Na fotografiích níže může vidět development board v celé své kráse.

vývojový kit STM32F469-DISCO s STM32F469NIH6 s 2MB FLASH paměti. Na desce je také ST-LINK/V2-1 - programátor a debugger. USB může fungovat jako mass storage, virtual COM port nebo debug port.
TFT display o velikosti 4" s rozlišením 800x480 s rozhraním MIPI DSI a kapacitním touchscreen.
A jak jsme také zmiňovali, development board obsahuje 3 MEMS mikrofony, Arduino™ konektory pro Arduino™ Uno v3, microSD slot. Dále 4Mx32bit SDRAM, 128-Mbit Quad-SPI NOR Flash, 4 LED, reset a wake-up tlačítko a USB OTG.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,386 návštěv