Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

MetaWear - deska s mnoha senzory a BLE nejen pro #wearableTiskPokud máte v plánu vytvořit nějaké zařízení určené pro #wearable, sport nebo výuku, pak vám tento projekt může v mnohém ulehčit práci.
MetaWear obsahuje teplotní sensor, sensor osvětlení, 10 osé snímání pohybu (gyroskop, magnetometr, barometr, accelerometr) a Bluetooth Low Energy (BLE).
Základem desky je nRF51822 SOC od Nordic (ARM® Cortex™ M0 CPU a Bluetooth Low Energy).
Pro připojení dalších sensorů jsou připraveny pady.
Mikrokontrolér obsahuje 126kB FLASH, 16kB SRAM a paměť, pro data z logování, je také umístěna na desce.
Rozměry jsou: průměr 24mm a 3mm na výšku i s baterií.

Kickstarter projekt naleznete zde: https://www.kickstarter.com/projects/guardyen/tiny-bluetooth-sensors-so-you-can-make-and-connect?ref=category_recommended

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,403,977 návštěv