Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

The Model Craft Collection - Pick&Place ToolTisk

Neměl jsem v úmyslu před zakoupením této pomůcky dělat nějakou recenzi, ale když jsem horko těžko hledal nějakého českého prodejce, zjistil jsem, že ani neexistuje nějaká recenze tohoto užitečného nástroje.

Musím uznat, že najít českého/slovenského prodejce je vážně složité. Osvědčený ebay nabízí pouze objednání z UK 280 Kč výrobek + cca 330 Kč poštovné. Ale po chvíli googlení jsem našel českého dodavatele - http://kitman.eprodavac.cz/ za 270 Kč + doprava (v době vydání recenze).

Celý článek zde: http://chiptron.cz/articles.php?article_id=83

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,664,189 návštěv