Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

AKTUALIZOVÁNO: Vývoj NodeMCU skončil. NEBO NE?!?Tisk

Tak nová informace ze sociálních sítí. NodeMCU bude podporovat ESP32 a vývojáři pracují na své vývojové desce. Post naleznete zde.


Vývoj NodeMCU skončil. Známý projekt vývojové desky pro ESP8266 a firmware. Vývojáři to oznámili na sociálních sítích i na svých webových stránkách. K dispozici stále je a bude firmware i dokumentace.

Dear maker,

We're very sorry. NodeMCU has stopped further development of a new development board. And discontinued making new hardware.
The community will updated the NodeMCU Firmware and Documentation.

Yours sincerely,
NodeMCU Team.


Firmware na github.
Dokumentace.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,218 návštěv