Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Dokovací stanice pro Raspberry Pi Zero - kickstarterTisk

Na kickstarteru končí kampaň dokovací stanice pro Raspberry Pi Zero. Od 25 USD dostanete desku, kompatibilní s pinovým hřebínkem Raspberry Pi, která obsahuje 5X USB 2.0 konektor, microUSB konektor, konektor RJ45 pro ethernet připojení a nakonec audio vstup/výstup pro 3.5mm jack.

Nic nemusíte pájet, RPi zero jenom zasunete do Hub.

Deska je kompatibilní s Raspaberry Pi Zero v1.3 a Raspberry Pi Zero W.

Použitý čip pro rozhraní LAN je Realtek RTL8152B podporující 10/100M.

Kickstarter kampaň najdete na https://www.kickstarter.com/projects/makerspot/raspberry-pi-zero-docking-hub?ref=category&ref=discovery

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,405,283 návštěv