Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Mikro pájecí stanice s Arduino UnoTiskBastlíř Paulo Bruckmann vytvořil zapojení mikro pájecí stanice. Základem stanice je vývojová deska Arduino Uno s mikrokontrolérem ATMega328P.Autor na svém github píše, že se jedná o nejlevnější pájecí stanici. Celý zařízení je uschováno ve vytištěné krabičce na 3D tiskárně. Aktuální teplotu zobrazuje LCD kompatibilní displejem, který byl používán v Nokia 5110.

Projekt si můžete postavit z této stránky https://github.com/peekpt/MicroSolderingStation

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,912,819 návštěv