Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

FutLab - pomozte vylepšit dílnu pro kutily (i vás?)Tisk

O dílně pro kutily FutLab jste už asi četli na Lupa.cz.
FutLab ke svému rozšiřování a vylepšení potřebuje podporu - třeba i tu vaši.
Rozjeli proto crowdfundingovou kampaň na stránce Hithit.cz.

Cílem je vybrat částku 80 000 Kč a pořídit tak CNC stroj, který doplní už stávající zařízení jako jsou 3D tiskárny, lasery a další nářadí potřebné k vašemu kutění.

Nejnižší příspěvek je 100 Kč, za který dostanete "hodinu práce na CNC", dále pak můžete FutLab podpořit zakoupením 3D vizitky (150 Kč), jednorázový jednodenní vstup (240 Kč), tričko FutLab (350 Kč), kurz ovládání laseru (490 Kč) a také kurz šití (490 Kč). Vyrobit si můžete i vlastní tričko za 550 Kč, zakoupit kurz 3D tisku (690 Kč) a nebo získat výhodnější členství.

Kampaň je dostupná na https://www.hithit.com/cs/project/4720/futlab-high-tech-dilna-makerspace-praha

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,348,450 návštěv