Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Robot - PIC16F1829 a ATmega168Tisk


Po dlouhé době tu máme zase nějakého robota. Ten komunikuje skrze bluetooth s tabletem či jiným zařízením obsahující terminál. Robot má na sobě připevněnou VGA kameru, která komunikuje na frekvenci 2.4GHz. Regulátor L293D se stará o regulaci dvou DC motorů, regulátor je ovládán mikrokontrolérem ATmega168.
Konstrukce je rozepsána do dvou článků, které se snaží velmi detailně popsat celou konstrukci. Nechybí kódy k samotnému robotu.
1. část: http://www.ermicro.com/blog/?p=2370
2. část: http://www.ermicro.com/blog/?p=2404

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,912,497 návštěv