Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Pandatron.cz - definitivní konec jedné legendyTiskPandatron byl v období nějvětší slávy hojně vyhledávanou stránkou s nepřeberným množstvím návodů a konstrukcí. Po letech se však odmlčel... teď už víme, že navždy.

Jak spousta z vás jistě ví, pandatron.cz byl od dubna 2017 neaktualizováný a posléze byl hosting pozastaven. Bylo to z důvodu úmrtí majitele.
Po více než roce je doména opět aktivní s přesměrování na jiné stránky (betarena.cz) a posledním článek o operačních zesilovačích a se smutným oznámením...

Pandatron byl oblíbený web, který se věnoval zaměření na elektrotechniku. Jeho majitel nicméně už zemřel a obsah se nepodařilo obnovit. Na fórech zaměřených na elektrotechniku, včetně Operační zesilovačů, probíhaly sbírky, které měly pomoci tento web obnovit a přivést k životu. Bohužel se nic podobného nepodařilo a obsah webu Pandatron je nenávratně ztracen.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,664,274 návštěv