Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Gobot - jazyk Go na platformy ESP32, ESP8266, Arduino, RaspberryPi a mnohé dalšíTiskSpolečnost Google představila v roce 2009 jazyk Go. Od té doby je jazyk populárnější a tak se stalo, že se dostal až na platformy s ESP8266, RaspberryPi, Arduino nebo Microbit.

Framework nazvaný Gobot podporuje 35 platforem, 19 GPIO rozhraní (tlačítko, relé, LED, motor, servo,...), 5 analogových rozhraní (čidlo světla, teplotní čidlo,...), 24 I2C rozhraní (ADC převodník, čidlo nejen tlaku BME280, Lidar, akcelerometr, gyroskopy, OLED,...) a také SPI rozhraní.

Abyste věděli, jak rychle začít, jak to funguje a co od toho čekat, máte tu stránku Getting Started.
Na stránce najdete bezpočet příkladů pro nejrůznější platformy.

Oficiální stránka gobot - https://gobot.io/
Github projektu - https://github.com/hybridgroup/gobot


Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,504 návštěv