Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Neznámý návštěvník u vás doma? Vaše kamera vám pošle jeho fotku e-mailem.TiskClickbaitový nadpis? Ale kdeže! Na stránce autora návodu najdete podrobný návod na stavbu jednoduché kamery připojené k RaspberryPi a při detekci pohybu udělá fotku, kterou vám zašle e-mailem.
V návodu se používají programy jako pi-camera a nodemailer. Detekce pohybu funguje na základě PIR senzoru u kterého je výstup připojen na GPIO Raspberry Pi.

Celý návod najdete na https://www.survivingwithandroid.com/2018/06/how-to-build-a-surveillance-system-with-raspberry-pi-3.html

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
8,919,919 návštěv