Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Docházkový systém se snímačem otisku prstuTiskKontrola docházky zaměstnanců, povolení přístupu, odemykání místnosti... u věch těchto projektů můžete povýšit zabezpečení o řád výše - díky snímači otisku prstu.
Na electronicsinnovation.com se objevil právě projekt přenositelné kontroly docházky zaměstnanců se snímačem otisku prstů, vývojovou deskou NodeMCU. Data jsou jednoduše přístupná přes webový server, na který NodeMCU posílá data ze snímače.
V projektu najdete ješte OLED, který slouží k zobrazení základních údajů uživateli.

Na stránce projektu najdete opravdu podrobný popis jak co funguje a jak je to všechno propojeno. Zároveň je dostupný i zdrojový kód.

Celý projekt naleznete na https://electronicsinnovation.com/iot-based-fingerprint-biometric-attendance-system-using-nodemcu/

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,411,091 návštěv