Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

2.8" LCD a vývojový kit s RISC-V GD32VF103TiskSeeedstudio nepolevuje a připravuje další vývojový kit s open-hardware jádrem RISC-V, který si můžete v předprodeji objednat.
SeeedStudio GD32 RISC-V kit obsahuje kromě samotné desky i LCD o velikosti 2.8" s rozlišením 240x320px a dotykovou resistivní vrstvou.

Deska obsahuje mikrokontrolér GD32VF103VBT6, který je založen na open-hardware jádru RISC-V, ten obsahuje 32-bit sběrnici a mikrokontrolér nabízí 128 kB FLASH, 32 kB SRAM, 5x USART, 2x I2C, 3x SPI, 2x CAN a 1x USBFS.
Kromě toho můžete využít 80 GPIO. NA desce je 8 MB externí FLASH a 256 B EEPROM.
Seeedstudio podporuje svou desku v PlatformIO a Arduino framewaork pro GD32.

Deska stojí v předprodeji 15.90 USD a bude dostupný 18 Listopadu 2019.
Více informací na https://www.seeedstudio.com/SeeedStudio-GD32-RISC-V-kit-with-LCD-p-4303.html


Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,658,775 návštěv