Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

IoT praktický seminář a webinář od HardwarioTisk

Společnost Hardwario se aktivně angažuje na nejrůznějších akcích, kde vývojáři předávají svoje know-how dalších lidem ať už z bastlířského světa nebo jiných firem.
Tento měsíc přichází Hardwario s praktickým seminářem o IoT (LPWAN) a také online webinářem o myšlence Průmysl 4.0.

Kromě pořádání #Snídaně4_0, kde se můžete setkat s vývojáři z technologických firem, zúčastnit jste se mohli i akce PiJam, kde jste se v široké komunitě lidí naučili pracovat jak na hardware, tak i software.

Nejpraktičtější seminář o LPWAN - technologie, testování, případovky
Kdy: 11. prosince od 14 do 18 hodin (v Praze, v Impact Hubu D10)

V poslední době je největším akcelerátorem IoT nástup nových bezdrátových komunikačních sítí s nízkou spotřebou, tzv. LPWAN (Low-Power Wide Area Network). Díky těmto sítím dokážeme připojit k internetu i zařízení bez trvalého napájení a i z oblastí, které nejsou pokryty signálem GSM.

Naše firma HARDWARIO se zajímá o tyto technologie od svého vzniku, zejména z důvodu, že sami vyvíjíme zařízení s velmi malou spotřebou. Díky tomu jsme stáli u mnoha zajímavých IoT projektů a rozhodli jsme se o naši znalost podělit s ostatními.

Internet věcí přináší neuvěřitelné množství nových příležitostí a třeba i vy nějakou zajímavou příležitost objevíte. Může vám pomoci snížit náklady, zlepšit pracovní podmínky nebo vytvořit zcela nový produkt.

Tento seminář navazuje na náš webinář "Nejpraktičtější webinář o LPWAN v Česku - technologie, případovky, diskuse". Během 4 hodin se podrobně seznámíte s jednotlivými technologiemi a vyzkoušíte si je v praxi.

Cena semináře
Cena semináře je 2490 Kč bez DPH, každý z účastníků zároveň obdrží kupón v hodnotě 2490 Kč na nákup produktů společnosti HARDWARIO.

Přihlásit se můžete na stránce https://www.eventbrite.co.uk/e/nejpraktictejsi-seminar-o-lpwan-technologie-testovani-pripadovky-tickets-83548661295
---


IoT piloty průmyslu 4.0 do druhého dne - praktický online webinář
Kdy: 12. prosince od 15 do 16 hodin (online)

Začít s průmyslem 4.0, digitálními inovacemi a internetem věcí nemusí být složité a nákladné. S piloty digitálních inovací lze začít neinvazivně a doručit první výsledky již během dnů, týdnů nebo měsíců, bez ohledu na odvětví, ve kterém se pohybujete.

Naše firma HARDWARIO se zajímá o digitalizaci, projekty průmyslu 4.0 a LPWAN technologie od svého vzniku, vyvíjíme multifunkční průmyslové stavebnice s velmi malou spotřebou, které umí zrychlit dobu potřebnou pro realizaci vašich nápadů na jednotky dnů. Díky tomu jsme stáli u mnoha zajímavých IoT projektů a rozhodli jsme se o naši znalost podělit s ostatními.

Internet věcí přináší neuvěřitelné množství nových příležitostí a třeba i vy nějakou zajímavou příležitost objevíte. Může vám pomoci snížit náklady, zlepšit pracovní podmínky nebo vytvořit zcela nový produkt.

Webinář bude pro vás přínosný, pokud:

Zajímáte se o moderní technologie a chcete se dozvědět něco o tom, jak prakticky aplikovat piloty průmyslu 4.0 u vás ve společnosti.
Pracujete nebo vlastníte výrobní či jinou firmu a zvažujete její digitalizaci.
Jste výrobcem nebo integrátorem softwarových řešení a chcete rozšířit vaše pole působnosti i o hardwarové řešení, které je snadné na integraci.
Začínáte s průmyslem 4.0 a IoT a chcete se dozvědět o možnostech, jak začít neinvazivně, rychle a efektivně.

Průběh webináře

Webinář bude probíhat přes aplikaci ZOOM, včas před konáním události obdržíte e-mailem odkaz pro stažení aplikace a připojení.
Přihlásit se můžete na https://www.eventbrite.co.uk/e/iot-piloty-prumyslu-40-do-druheho-dne-prakticky-online-webinar-tickets-84150964801

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,680,230 návštěv