Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

JustSwitch v1.0 - praktický tranzistorový spínačTiskBěhem svého bastlení se dostanete do momentu, kdy potřebujete spínat nějakou zátěž a pouhým GPIO pinem to nejde kvůli buď rozdílnému napětí (napájení řídícího obvodu a zátěže) nebo proudové limitaci GPIO pinu.
Jednoduchá deska JustSwitch obsahuje pouze místo na N-MOSFET (pro low-side switch), P-MOSFET (pro high-side switch), pull-up a pull-down rezistor a rezistor z ovládacího GPIO na Gate tranzistorů.

Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=250

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,934,596 návštěv