Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Novinky z STM - STm32F0x2 a STM MCU FinderTisk

STM vytvořil aplikaci pro OS Android, kde můžete pohodlně vyhledávat podle parametrů mikroprocesorů STM32 a STM8. Aplikace obsahuje více jak 400 mikroprocesorů. Můžete vyhledávat podle parametrů nebo sériového čísla. Můžete stáhnout datasheet a reference manual a můžete pracovat v režimu offline.

https://play.google.com/store/apps/details?id=fr.appsolute.st

Další novinkou jsou mikroprocesory STM32F0x2 - tato nová řada F0 zařízení obsahuje USB2.0
bez potřeby externího oscilátor. Obsahuje link power managment (LPM). Mikroprocesory obsahují CAN, USART, I2C, SPI a také HDMI CEC (který se hodí například pro dálkové ovládání). STM32F0 se snaží konkurovat 8 a 16bit mikrokontrolérům s USB.

http://www.st.com/web/en/catalog/mmc/FM141/SC1169/SS1574/LN1823?ecmp=ln1823_enews_mcunews_mar2014&sp_rid=NjkwODIzNDk2MzcS1&sp_mid=8502953


<#EN>
“ST MCU Finder” free app is the best way to find the right STM32 & STM8 MCU among a selection of more than 400 references.
Share your results and instantly access to key technical features and documentation.
Stay tuned to the latest worldwide and local news on STM32 & STM8.
Features:
• 3 convenient ways to find your product
1. With the powerful “parametric search” engine
2. "Part Number Search" : direct access to your favorite part number information
3. “Part Number Guide” : follow the name guide
• Technical documentation download (including datasheet and reference manual) and offline consulting

https://play.google.com/store/apps/details?id=fr.appsolute.st

These new STM32 F0 devices offer a crystal-less USB 2.0 FS interface with a link power management (LPM) feature and compliant with battery charger detection (BCD) specification 1.2, thus eliminating the need for an external crystal oscillator to generate the precision clock required by the USB protocol. Together with the support of CAN, USART, I²C, SPI (I²S) and HDMI CEC, the new STM32 F0 devices enable product developers to increase system integration, reduce costs, and exceed the traditional price/performance limitations imposed by older, proprietary 8-bit or 16-bit microcontrollers for USB device or USB- controller applications.

http://www.st.com/web/en/catalog/mmc/FM141/SC1169/SS1574/LN1823?ecmp=ln1823_enews_mcunews_mar2014&sp_rid=NjkwODIzNDk2MzcS1&sp_mid=8502953

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,934,552 návštěv