Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Návod na měření spotřeby energií s AQARA Window & Door SensorTiskSnažím jít cestou co nejnižší spotřeby a provozu na baterie, na což ESP není úplně vhodné. Navíc u měřidel většinou ani zásuvka nebývá, takže o důvod víc použít baterii. Proto mě napadlo využít AQARA Window & Door Sensor, který asi většina znáte a používáte. Kdo nezná, jde o magnetický senzor, který se montuje většinou na okna a dveře. Tohle řešení jsem aplikoval na vodoměr, ale lze jej úplně stejně aplikovat na plynoměr i elektroměr.

Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=284

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,928,649 návštěv