Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Představení Power Profiler Kit 2 (PPK2). Tohle musí mít doma každý bastlíř.TiskPPK2, jak se Power Profiler Kit 2 zkráceně nazývá, je zařízení o velikosti větší občanky a je určený pro měření protékajícího proudu do zařízení. Ale to rozhodně není všechno.
PPK2 se chová pouze jako ampermetr (tedy je vložen mezi napájení a zátěž) nebo funguje zároveň i jako zdroj. I v režimu zdroje stále dokáže měřit proud ve velkém rozsahu.
Celý článek najdete na https://chiptron.cz/articles.php?article_id=313

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
10,351,647 návštěv