Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

NanoPi M2A - WiFi&BT, Gbps ethernet za $29.99Tisk

Friedlyarm zveřejnil novou verzi jednodeskového počítače NanoPi - NanoPi M2A.

NanoPi M2A je novou generecí NanoPi M2 od FriendlyElec, koresponduje s požadavkami zákazníků. NanoPi M2A kombinuje NanoPi M2 a NanoPi M3.


Procesor je stejný jako u M2 Samsung Cortex-A9 - S5P4418 - quad-core @1.4GHz. Narozdíl od M2 disponuje M2A WiFi 802.11 b/g/n a Bluetooth 4.0 modulem s interní anténou i konektorem pro anténu externí stejně jako NanoPi M3.

Zbylé komponenty a návrh je stejný jako u NanoPi M3, board obsahuje video input/output (DVP camera, LVDS, HDMI, LCD interface), 3.5mm jack, 4x USB 2.0, velikost RAM je 1GB, RJ45 (Gbps ethernet - RTL8211E), slot pro MicroSD kartu a header s I2S rozhraním.

Rozměr DPS je 64x60mm a je deska je 8-mi vrstvá.
Mezi podporované OS patří UbuntuCore Qt, Debian Jessie 8 a Android 5.1/4.4

Cena je výše zmíněných $29.9 a link je http://www.friendlyarm.com/index.php?route=product/product&path=69&product_id=194Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,423,998 návštěv