Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Raspberry Pi 4B v1.2 opravuje problém s USB-CTiskRaspberry Pi Foudnation vydalo do oběhu novou verzi svého jednodeskového počítače Raspberry Pi 4B ve verzi 1.2, která řeší problémy s USB-C.
O problému s nabíjením z některých USB-C nabíječek, jsem psal už tady.
Jednalo se o problém nestandardně zapojených rezistorů na pinech USB-C konektoru CC1 a CC2, který se projevuje tím, že některé nabíječky správně nerozpoznají připojené zařízení a odmítnou zvýšit maximální výkon.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
9,664,368 návštěv