Sdílejte chiptron.cz na sociálních sítíchRSS feeds

Hiearchie článků

Články: Komerce

Víte, že 3barevné podsvícení dokáže zlepšit čitelnost displeje?
Normální stav, servisní mód nebo kritický stav? Jakékoliv režimy zařízení dokážete snadno rozlišit pouze změnou barvy podsvícení.

Ověřené a vylepšené senzory pro měření rozdílu tlaků
Senzory série SDP800 firmy Sensirion jsou spolehlivým řešením pro precizní měření průtoku vzduchu v nejnáročnějších, ale na náklady citlivých aplikacích pro ohřev, ventilaci a klimatizaci (HVAC), jako je řízení průtoku ve ventilačních rozvodech (VAV), řízení kotlů, větrání s rekuperací a monitorování filtrů.

Klasická kabelová oka
SOS electronic Vám přináší výběr nejoblíbenějších kabelových oček od TE Connectivity s legendárním logem: AMP.

Řešení Ethernet Microchipu
Sítě Ethernet byly donedávna klasifikovány jako sítě pro kancelářské aplikace. Stále častěji se s nimi setkáváme v aplikacích řízení průmyslových procesů, a dokonce v použitích spojených s bezpečnostními obvody. Jejich použití má četná pozitiva. Jaká? Přesvědčme se na příkladu řešení nabízených firmou Microchip Technology.

Raychem RPG – pokud potřebujete opravdu robustní krabičku
Pokud máte pocit, že by si Vaše zařízení zasloužilo odolnější krabičku, ideálně však bez podstatného zvyšování nákladů, pak jste na správné adrese.

Panelové PC LexSystem série SUPER
Výborná konektivita, pasivní chlazení, pracovní rozsah teplot okolí -20 až 60°C, široký rozsah napájecího napětí 9 až 36V, krytí předního panelu IP65, zkrátka SUPER.

Využijte výhody architektury „Silent Switcher“
Architektura „Silent Switcher“ firmy Linear Technology výrazným způsobem snižuje EM emise.

Zdroje pro napájení diod LED s režimem konstantního proudu a konstantního napětí
Napájecí zdroje LED AC/DC firmy Aimtec z řady AMEPR30-AZ, AMEPR60-AZ, AMER90-AZ, AMER120-AZAMER150-AZ mohou pracovat jak v režim zdroje proudu, tak i zdroje napětí.

Moduly Pmod – jak s nimi začít pracovat?
Toto je příručka všem začínajícím, která ukazuje možnost spolupráce modulů Pmod s populární platformou Arduino Uno. Vyjdeme ze vzorového projektu Pmod NAV popsaného na stránkách Digilent Projects. A pak… zkuste realizovat svůj vlastní projekt!

Kdy potřebujeme Analog Discovery a kdy Digital Discovery?
Digital Discovery je nezbytným doplňkem, pokud jste používali Analog Discovery 2, ale rychlost vzorkování byla nedostatečná, počet dostupných digitálních kanálů příliš malý nebo šumy příliš velké pro přečtení dat přenášených většími rychlostmi. Podívejte se na konkrétním příkladu, jaké možnosti poskytuje Digital Discovery.

EasyEDA: webový cloudový nástroj pro návrh schémat, design DPS a simulace
EasyEDA. Volně použitelný webový nástroj určený pro návrh elektronických schémat, návrh DPS a obvodovou simulaci. Celý tento nástroj běží ve webovém prohlížeči v cloudu na vzdáleném serveru. Není tedy nutné si cokoliv instalovat na počítač a odpadá nutnost přenášení projektů mezi několika počítači. EasyEDA je cloudová EDA aplikace. Stačí vám tedy pouze internetový prohlížeč, připojení k internetu a jste připraveni kreslit DPS, spouštět SPICE simulace, navrhovat DPS a také objednat DPS přímo u výrobce.

Upozornění

Administrátor těchto stránek ani autor článků neručí za správnost a funkčnost zde uvedených materiálů.
Administrátor těchto stránek se zříká jakékoli odpovědnosti za případné ublížení na zdraví či poškození nebo zničení majetku v důsledku elektrického proudu, chybnosti schémat nebo i teoretické výuky. Je zakázané používat zařízení, která jsou v rozporu s právními předpisy ČR či EU.
Předkládané informace a zapojení jsou zveřejněny bez ohledu na případné patenty třetích osob. Nároky na odškodnění na základě změn, chyb nebo vynechání jsou zásadně vyloučeny. Všechny registrované nebo jiné obchodní známky zde použité jsou majetkem jejich vlastníků. Uvedením nejsou zpochybněna z toho vyplývající vlastnická práva.
Nezodpovídáme za pravost předkládaných materiálů třetími osobami a jejich původ.
7,275,515 návštěv